O nas

GRAMAT sp. z o.o.

Nasza Spółka istnieje na rynku od stycznia 2003 roku. Początkowo działała jako GRAMAT spółka cywilna, aby w 2005 roku w wyniku rozwoju przekształcić się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością (KRS 0000249126). Przez kilka lat działaliśmy pod nazwą GRAMAT – BIZ.  Jednak ze względu na silne przywiązanie naszych kontrahentów do pierwotnej wersji nazwy postanowiliśmy do niej wrócić.

Głównym profilem naszej działalności jest zarządzanie nieruchomościami i ich obsługa. Dzięki wybraniu takiego profilu działalności mamy możliwość współpracować z różnymi instytucjami, deweloperami, wspólnotami mieszkaniowymi oraz prywatnymi właścicielami budynków mieszkalnych i komercyjnych.

Naszą misją jest zadowolenie Klienta, które objawia się poprzez minimalizację kosztów utrzymania nieruchomości przy jednoczesnej maksymalizacji użyteczności, bezpieczeństwa i wygody korzystania.

Dzięki wieloletniej działalności na rynku możemy być pewni, iż współpracujemy z najlepszymi specjalistami pomagającymi zarządzać i obsługiwać nieruchomości. Należą do nich między innymi architekci, inżynierowie różnych specjalności, doradcy inwestycyjni, towarzystwa ubezpieczeniowe czy banki.

Skład osobowy Spółki stanowi pięciu udziałowców oraz wykwalifikowana kadra w skład, której wchodzą:

  • licencjonowany zarządca (lic. 11010), pośrednik (lic. 1312) oraz doradca ds. nieruchomości, który jest członkiem Górnośląskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości oraz Bielsko – Częstochowsko – Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami,
  • magister ekonomii – licencjonowany zarządca (lic. 23484),
  • magister prawa – licencjonowany zarządca (lic. 26458)
  • radca prawny (KT 2940),
  • inżynier budownictwa lądowego (SLK/BO/4669/07), który jest inspektorem nadzoru technicznego,
  • księgowe z wieloletnim stażem wyspecjalizowane w obsłudze budynków mieszkalnych i komercyjnych,
  • administratorzy i pracownicy techniczny z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze nieruchomości